Greenlife'ın en ayrıcalıklı özelliklerinden biri Casa dell'Arte Hotel of Arts and Leisure'a olan yakınlığıdır – 10 dakikalık bir yürüyüş mesafesindedir.Gününüzü, Hermanas Beach'te, sadece Greenlife müşterileri için sunulan özel indirimli fiyatlarımızdan faydalanarak geçirebilirsiniz: Yetişkinler için kişi başı 75 TL, 6-12 arası çocuklar için 50 TL, 0-6 yaş arası çocuklar ücretsizdir.

Residence Restoranımızda (12 yaş altı çocuklar kabul edilmemektedir) romantik bir akşam yemeği yiyebilir ya da bütün ailenizle beraber Casa Hermanas’da bulunan Hermanas Beach Club’da akşam yemeğinizin tadını çıkarabilirsiniz. Residence restoranımız için önceden reservasyon yapmanızı öneririz.

Çocuklar CDA galerisi sanatçıları tarafından yönetilen sanat atölyesi çalışmalarına katılarak yaz tatillerini eğlenerek ve sanatsal yeteneklerini geliştirerek geçirebilirler. Bu linkten çocuk aktiviteleriyle ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz. Çocuklar yaratıcılıklarıyla başbaşayken, kendinizi Residence bölümümüzün JuSpa’sında veya geleneksel hamamında şımartabilirsiniz.

 

nat,bodrum sanat,torba sanat,sanat residansi,bodrum sanat residansi,torba sanat residansi,sanat galerisi,bodrum sanat galerisi,torba sanat galerisi,genc sanatcilar,bodrum genc sanatcilar,torba genc sanatcilar,art residency,sanat residency