Greenlife
Kafa dengi insanlara özel bir yaşam alanı

Casa dell’Arte Hotel of Arts & Leisure otellerinin yaratıcıları, sanatı seven, hayattaki güzel şeyleri takdir eden, kaliteye önem verip, dostça ve otantik bir çevrede konaklamak isteyen misafirlerimiz için Greenlife villalarını sunuyor.

Bodrum’un hemen yakınında, eski bir balıkçı kasabası olan yemyeşil Torba vadisinde yer alan Greenlife, tatillerini kalabalıktan uzakta geçirmek isteyen misafirlerimiz için ideal bir ortam sunuyor.

Aracınızı özel park alanınıza park edin. Bavullarınızı açın ve dolaplara yayılın. Buzdolabınızı enfes yaz tatlarıyla doldurun. Özel havuzunuza atlayın. Greenlife evinizin bütün konforlarına tek bir farkla sahip - tatildesiniz.

Greenlife’ı hayal edin. Uçsuz bucaksız yeşili hayal edin.

22.000 metrekarelik özel bir arazi üzerine kurulu olan Greenlife'ta 29 villa ve daireler alanın sadece 4'te birini kaplıyor. Geriye kalan ise çam ve zeytin ağaçlarıyla kaplı büyülü bir doğa ve açıkhava mekanları.
Greenlife’da üç ayrı tipte villa ve iki ayrı tipte daire bulunmaktadır. Her ev modern mutfak eşyalarıyla döşeli olup, evlerde merkezi ısıtma, LCD flat ekran televizyon bulunuyor.

Villaların kendi özel havuzları ve bahçeleri vardır. Ayrıca sitede, güneşlenmeye uygun, ortak büyük bir yüzme havuzu ve basketbol sahası bulunmaktadır.

Greenlife’ta tatilinizi nasıl geçirmek istediğiniz tamamen size kalmış, biz sadece size bunun için gerekli mükemmel ortamı sunuyoruz.

Ayrıca Greenlife’taki villalarımız ve dairelerimiz satılıktır. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

tenis kampi,tenis okulu,tenis hocasi,tenis akademisi,performans tenis akademisi,yazlik tenis kortlari,tenis kortlari,casa dell arte tenis,greenlife tenis,tenis egitimi,yaz tenis kampi,cocuk tenis dersi,genc tenis dersi,yetiskin tenis akademisi,tenis oynanan hoteller,bodrum tenis kampi,bodrum tenis okulu,bodrum tenis hocasi,bodrum tenis akademisi,bodrum performans tenis akademisi,bodrum yazlik tenis kortlari,bodrum tenis kortlari,bodrum casa dell arte tenis,bodrum greenlife tenis,bodrum tenis egitimi,bodrum yaz tenis kampi,bodrum cocuk tenis dersi,bodrum genc tenis dersi,bodrum yetiskin tenis akademisi,bodrum tenis oynanan hoteller,torba tenis kampi,torba tenis okulu,torba tenis hocasi,torba tenis akademisi,torba performans tenis akademisi,torba yazlik tenis kortlari,torba tenis kortlari,torba casa dell arte tenis,torba greenlife tenis,torba tenis egitimi,torba yaz tenis kampi,torba cocuk tenis dersi,torba genc tenis dersi,torba yetiskin tenis akademisi,torba tenis oynanan hoteller sanat,bodrum sanat,torba sanat,sanat residansi,bodrum sanat residansi,torba sanat residansi,sanat galerisi,bodrum sanat galerisi,torba sanat galerisi,genc sanatcilar,bodrum genc sanatcilar,torba genc sanatcilar,art residency,sanat residency