Tesis ve Hizmetler

Tatil boyunca spor rutininize devam etmek mi istiyorsunuz? 
Greenlife ihtiyacınız olan herşeye sahip:

 • Geniş bir güneşlenme alanına sahip ortak havuz
 • Her villada özel havuz (D tipi hariç)
 • Tenis sahası (Halka açıktır)
 • Basketbol sahası (Halka açıktır)
 • Casa dell'Arte Residence`taki spor salonundan faydalanabilirsiniz

Greenlife sakinleri Torba'daki bir çok plajdan yararlanabilirler. Hermanas Beach'teki servisleri almak istemeleri halinde, özel indirimli kişi başı 75 TL günlük plaj kullanım ücreti ödeyerek, bu bedel karşılığında yiyecek & içecek hizmeti alabilirler. 06-12 yaş arası çocuklar için indirimli ücret olarak 50 TL uygulanmaktadır, 0-6 yaş arası çocuklar ücretsizdir. Günlük plaj kullanım ücreti karşılığı yiyecek & içecek servisi aynı gün akşam saat 19:00'a kadar alınabilmektedir.

Greenlife sakinleri Casa dell'Arte'de bulunan ücretli spa ve sauna hizmetlerinden yararlanabilirler.

Hizmetler ve Tesisler

 • Greenlife sakinlerinin huzuru için belirli saatlerde güvenlik gözetimi sağlanmaktadır.
 • 1 takım havlu ve 2 takım nevresim, giriş sırasında verilmekte ve kat sahiplerinin istediklerinde çamaşır yıkayabilmesi için her villanın kendine ait çamaşır makinesi bulunmaktadır.
 • Ekstra yatak verilmeyecektir, işleminizi yaptırmadan önce lütfen yatak düzeninin uygunluğunu kontrol ediniz. Yatak odalarımız genel olarak bir çift kişilik, 2 tek kişilk yatak ve 1 adet çift kişilik çekyattan oluşmaktadır.
 • Temizlik servisi günlük 50 Euro ücret karşılığında temin edilmektedir.
 • Greenlife’ta evcil hayvan kabul edilir.  Villalar arasında çit bulunmadığı için,tatiliniz sırasında evcil 
  hayvanınızın davranışlarından sorumlu olduğunuzu belirtmek isteriz. Herhangi bir mama ya da veteriner hizmetimiz bulunmamaktadır.
 • Tüm evler ve genel alanlarda Wi-Fi mevcuttur.
tenis kampi,tenis okulu,tenis hocasi,tenis akademisi,performans tenis akademisi,yazlik tenis kortlari,tenis kortlari,casa dell arte tenis,greenlife tenis,tenis egitimi,yaz tenis kampi,cocuk tenis dersi,genc tenis dersi,yetiskin tenis akademisi,tenis oynanan hoteller,bodrum tenis kampi,bodrum tenis okulu,bodrum tenis hocasi,bodrum tenis akademisi,bodrum performans tenis akademisi,bodrum yazlik tenis kortlari,bodrum tenis kortlari,bodrum casa dell arte tenis,bodrum greenlife tenis,bodrum tenis egitimi,bodrum yaz tenis kampi,bodrum cocuk tenis dersi,bodrum genc tenis dersi,bodrum yetiskin tenis akademisi,bodrum tenis oynanan hoteller,torba tenis kampi,torba tenis okulu,torba tenis hocasi,torba tenis akademisi,torba performans tenis akademisi,torba yazlik tenis kortlari,torba tenis kortlari,torba casa dell arte tenis,torba greenlife tenis,torba tenis egitimi,torba yaz tenis kampi,torba cocuk tenis dersi,torba genc tenis dersi,torba yetiskin tenis akademisi,torba tenis oynanan hoteller