Konsept

Casa dell'Arte'nin yarattığı yeniliklerle Torba dünyanın en önemli sanat merkezlerinden biri olacak!


Sanatı, yemeği, denizi, güneşi ve Bodrum'un nimetlerini dostlarımızla paylaşabileceğimiz, yeni dostlar edinip onları evimizde ağırlayabileceğimiz, güzelim ülkemizi ve sanatını dünyaya tanıtmak için CASA DELL'ARTE'yi yarattık ilk önce…

Üç yıl gibi kısa bir süre içinde rüyamız Casa dell'Arte dünyanın önde gelen otelleri arasına girdi. Casa dell'Arte rüyasının bir parçası olmak isteyen dostlarımızın sayısı da arttıkça arttı. Biz de, işte bu dostlarımız için Bodrum Torba'da GREENLİFE'ı yarattık.

Yemyeşil bir ortamda konfor, lezzet, sanat, aktiviteler…


Size yepyeni bir yaşamın kapılarını aralayacak olan Greenlife'ı, Bodrum'un Torba mevkiinde kurduk. 17 müstakil villa ve 12 daireden oluşan Greenlife'ta her villanın kendine ait havuzu var.

Casa dell'Arte'nin yaratıcıları olarak bizler Greenlife'ta her şey mükemmel olsun istedik. Bodrum'u Bodrum yapan tüm güzellikleri projemize dahil ederken, özellikle sizin keyif alacağınız tatları da unutmadık. Kumsal keyfiyle damak tadını, sanatın güzelliğiyle sporun dinamizmini sizlerle birlikte yaşamak istiyoruz.

Greenlife'tan şehir merkezine 10 dakikada gidebilirsiniz. Havaalanına ulaşmak için 25 dakika yeterli. Doğadan söz etmek gerekirse, Greenlife'In 22 bin m2'lik alanının tam 17 bin m2'si yeşil alan. Nefes almak için ideal.

Biz ailecek 15 yılı aşkın süredir Torbalıyız. Ömrümüz yettiği sürece de Torba'yı güzelleştirmeye ve Torba'nın güzelliklerinden keyif almaya niyetliyiz.

Sanatı, iyi yemeği, denizi, güneşi, hayattan keyif almayı seven, çocuklarımızı birlikte büyütüp, birlikte yaşlanabileceğimiz herkesi Torba'da yarattığımız yeni yaşam rüyasına davet ediyoruz.